پشم سنگ تهران

شرکت پشم سنگ تهران، تولید و تأمین کننده انواع پشم سنگ های تخته ای (فنوپنل)، لوله ای (ایزوپایپ)، پتویی (ایزوبلانکت)، لحافی (فنوفلت) و فله و حلاجی شده بوده و دارای سیستم سراسری ارسال کالا جهت تحویل هرچه سریعتر کالا به مشتری می باشد.

پشم سنگ بهترین، مؤثرترین، پرکاربردترین، و در عین حال مقرون به صرفه ترین عایق صوتی و عایق حرارتی موجود در بازار ایران است از آن جهت که با قیمتی بسیار مناسب نسبت به سایر عایق ها، دارای تحمل حرارتی بین 30- و 750+ درجه سانتیگراد بوده و جذب صوت آن بین 50 تا 300 دسی بل می باشد. شرکت پشم سنگ تهران، با تولید و تأمین انواع پشم سنگ تخته ای (فنوپنل)، پشم سنگ لوله ای (ایزوپایپ)، پشم سنگ پتویی (ایزوبلانکت)، پشم سنگ لحافی (فنوفلت) و پشم سنگ فله و حلاجی شده، نیاز عایق اکثر صنایع از صنعت ساختمان گرفته تا صنایع پتروشیمی و غیره را مرتفع می سازد. توضیحات پشم سنگ های عرضه شده توسط شرکت پشم سنگ تهران به شرح زیر است:

پشم سنگ تخته ای (فنوپنل)

این نوع پشم سنگ به عنوان عایق صوتی و عایق حرارتی در صنعت ساختمان استفاده می شود. کاربرد اصلی این عایق در عایق کاری دیوارها و سقف می باشد. این نوع عایق پشم سنگ از ضخامت 2 سانتی متر تا 10 سانتی متر و در دانسیته های 50 تا 300 کیلوگرم بر متر مکعب تولید و عرضه می گردد. اگر دنبال یک عایق صوتی و حرارتی خوب برای جلوگیری از عبور حرارت و صدا از دیوارها و سقف هستید، این نوع عایق پشم سنگ به شما توصیه می شود.

پشم سنگ لوله ای (ایزوپایپ)

این نوع پشم سنگ به صورت پیش ساخته تولید می شود و برای عایق کاری حرارتی و صوتی لوله ها در صنعت ساختمان و دیگر صنایع نظیر پتروشیمی و غیره استفاده می شود. این عایق های لوله ای به صورت شاخه های نیم متری در سایزهای 1/2 اینچ تا 16 اینچ و ضخامت های 2.5 تا 10 سانتی متر تولید و عرضه می گردد. همچنین، این عایق ها را می توان به صورت ساده و فویل دار تولید نمود، که مدل فویل دار 35% گران تر از مدل ساده است.

پشم سنگ پتویی (ایزوبلانکت)

این نوع پشم سنگ برای دور کوره ها و مخازن حرارت بالا و به عنوان عایق حرارتی استفاده می شود. پشم سنگ پتویی دارای یک طرف توری مرغی گالوانیزه بوده و در ضخامت های 3 تا 10 سانتی متر و دانسیته های 80 تا 150 کیلوگرم بر متر مکعب تولید و عرضه می شود. پشم سنگ پتویی به صورت رولی و در ابعاد 1 متر در 6 متر، 1.2 متر در 5 متر، و 1 متر در 3 متر تولید و عرضه می شود. همچنین، این عایق ها را می توان به صورت سفارشی با فویل آلومینیوم 60 میکرون در همان طرفی که توری قرار گرفته دوخته و تحویل نمود.

پشم سنگ لحافی (فنوفلت)

این نوع پشم سنگ در زیر شیروانی و سوله ها به عنوان عایق حرارتی مورد استفاده قرار می گیرد. پشم سنگ لحافی در ضخامت 5 سانتی متر و دانسیته های 30 و 50 کیلوگرم بر متر مکعب عرضه می گردد. این عایق ها به صورت رولی و در ابعاد 1.2 متر در 10 متر تولید و عرضه می گردد. امکان تولید این عایق در ضخامت کمتر از 5 سانتی متر وجود ندارد.

پشم سنگ فله و حلاجی شده

این نوع پشم سنگ به عنوان عایق حرارتی، عایق صوتی، و عایق کوبه ای جهت عایق کاری کف ساختمان، پشت بام، و موارد مشابه استفاده می شود. همچنین، به دلیل شکل فله خود، امکان استفاده از آن در صنایع مختلفی که در آن نیاز به عایق حرارتی، صوتی و یا کوبه ایست، وجود دارد.


جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش هر یک از این عایق ها هم اکنون با شرکت پشم سنگ تهران تماس بگیرید: 021476258 ✆

لیست قیمت پشم سنگ

جهت مشاهده لیست قیمت انواع پشم سنگ عرضه شده توسط شرکت پشم سنگ تهران، ابتدا نوع پشم سنگ مورد نظر خود را از بالا انتخاب نموده و سپس به لیست قیمت مربوطه در زیر مراجعه فرمایید. جهت استعلام قیمت متراژ بالا و دریافت پیش فاکتور، هم اکنون با شماره 021476258 تماس بگیرید.

1. لیست قیمت پشم سنگ تخته ای (فنوپانل)

پشم سنگ تخته ای در ضخامت های 2.5 سانتی متر تا 10 سانتی متر و در دانسیته های 50 تا 300 کیلوگرم بر متر مکعب تولید و عرضه می گردد. جهت دریافت لیست قیمت روز پشم سنگ تخته ای، هم اکنون با شماره تماس 021476258 تماس بگیرید.

2. لیست قیمت پشم سنگ لوله ای (ایزوپایپ)

پشم سنگ لوله ای در ضخامت های 2.5 سانتی متر تا 10 سانتی متر و در سایزهای 1/2 اینچ تا 16 اینچ تولید و عرضه می گردد. جهت دریافت لیست قیمت روز پشم سنگ لوله ای، هم اکنون با شماره تماس 021476258 تماس بگیرید.

3. لیست قیمت پشم سنگ پتویی (ایزوبلانکت)

پشم سنگ پتویی در ضخامت های 2.5 سانتی متر تا 10 سانتی متر و در دانسیته های 80 تا 150 کیلوگرم بر متر مکعب تولید و عرضه می گردد. جهت دریافت لیست قیمت روز پشم سنگ پتویی، هم اکنون با شماره تماس 021476258 تماس بگیرید.

4. لیست قیمت پشم سنگ لحافی (فنوفلت)

پشم سنگ لحافی در ضخامت 5 سانتی متر و در دانسیته های 30 و 50 کیلوگرم بر متر مکعب تولید و عرضه می گردد. جهت دریافت لیست قیمت روز پشم سنگ لحافی، هم اکنون با شماره تماس 021476258 تماس بگیرید.

5. لیست قیمت پشم سنگ فله یا حلاجی شده

پشم سنگ فله و حلاجی شده در کیسه های 10 کیلوگرمی عرضه می گردد. جهت دریافت لیست قیمت روز پشم سنگ فله و حلاجی شده، هم اکنون با شماره تماس 021476258 تماس بگیرید.

پشم سنگ تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to top